blank

Ataköy Towers A Blok Kat 3 K 20/1 D: 70 Bakırköy, İstanbul info@recrodigital.com  |  LinkedIn  |   Instagram

Ataköy Towers A Blok Kat 3 K 20/1 D: 70 Bakırköy info@recrodigital.com  LinkedIn  |   Instagram

Mehmet Semih İpek

2010 yılından itibaren çeşitli reklam ajanslarında reklam yazarı olarak çalıştı. Arçelik, Vodafone, Doğadan gibi birçok marka için dijital iletişim fikirleri ve stratejileri geliştirdi. Sunum tasarımı ve veri görselleştirme ve ikna edici iletişim üzerine faaliyet gösteren Sunum Yaptır sunum ajansında Coca-Cola İçecek, Gastronometro, Hayat Kimya, Sadri Alışık Kültür Merkezi gibi markalara hizmet vermektedir.

2019 yılında İstanbul ve Toronto’da faaliyet gösteren Recro Digital Marketing’i kurucu ortaklarından biridir. Aynı yıl içinde, kültür-sanat, sinema, seyahat, müzik gibi birçok alanda özgün içerikler üreten İyi ki görmüşüm’ü yayına aldı. Sosyal medya hesaplarında aktif olarak yönettiği bu platformda Oral-B, Gain Medya, Anadolu Efes gibi markalarla iş birlikleri gerçekleştirdi. 2022 yılında kahve kültürü üzerine kapsamlı bilgiler içeren bikahvearasi.com platformunu hayata geçirdi.

2023 yılında arayüz tasarımı ve ikna edici iletişim teorilerinden yararlanarak sunum deneyimini mükemmelleştirmeye odaklanan Sunum Yaptır sunum ajansını kurdu.

Eğitim, gastronomi medya, gıda, mutfak gereçleri, bebek ürünleri, araç aksesuarları, eğitim, yurt dışı eğitim, dayanıklı tüketim, üretim, ihracat gibi geniş bir yelpazede çeşitli markalara sosyal medya ve dijital pazarlama danışmanlık ve ajans hizmeti veriyor. 

Seda’nın eşi, Bora’nın babası.

kirmizi
2016 Kırmızı Reklam Ödülleri

Kıpkırmızı Bölge Ödülü dahil 4 kategoride

socialmediaaw
2018 Social Media Awards Turkey
kristal-elma
2016 Kristal Elma Reklamda Yaratıcılık Ödülleri-Bölge

2 kategoride yaratıcılık ödülü

effie
2018 Effie Turkey

Alabileceğiniz Hizmetler

Dijital Marka Stratejisi Planlama

Markaların dijital medya yatırımı karşılığında beklentilerinin belirlenmesi. Bu hedeflere ulaşmak için kullanılabilecek kanallar, yöntemler, uygulama fikirleri. Faaliyet şemalarının tanımlanması ve hayata geçirilmesi.

Medya Planlama

Satış, bilinirlik, talep toplama, fiziksel ziyaret, web sitesi ziyareti, uygulama indirme gibi çeşitli amaçları gerçekleştirmek üzere dijital medyada kullanılacak kanalların planlaması. Kampanya kurguları, hedef kitle kurguları, bütçe ve reklam yönetimi. Raporlama.

İçerik Yönetimi

Arama motorlarında üst sıralarda yer almak amacıyla kurgulanan SEO içerik yönetimi ve stratejileri başta olmak üzere, Instagram, Facebook, LinkedIn, Twitter, Google işletme yönetimi. Markalara özel yaratıcı içerik stratejisi, içerik üretimi ve yayını.

Dijital pazarlamada sonuç odaklı, ölçülebilir ve yaratıcı projeler

Profesyonel destek için iletişime geçin.