çekiliş

Instagram Çekiliş Siteleri – En İyi 5 Site

En iyi Instagram çekiliş siteleri hangisi? Kolay, ücretli ve ücretsiz Instagram çekiliş siteleri. Farklı Instagram çekiliş programlarını bu yazımızda derledik.

Artık neredeyse her marka Instagram’da çekiliş yaparak takipçi ve etkileşim kazanmaya çalışıyor. Instagram Çekilişi Nasıl Yapılır, Instagram Çekilişlerinin Yararları ve Zararlarını daha önceki yazılarımızda anlatmıştık. Şimdi de Instagram çekilişi yaparken kullanabileceğiniz sitelere göz atalım.

Çekiliş yapan her hesabın ya da markanın farklı amaçları olsa da, hepsinin ulaşması gereken bir sonuç var: Kazananı belirlemek. Adil ve güvenilir bir çekiliş yapmak için güvenli sitelere başvurmak, takipçiler tarafından güven sağlamak gerekiyor.

Şimdi En çok kullanılan ve en güvenilir olan Çekiliş sitelerine tek tek bakalım.

En İyi Instagram Çekiliş Siteleri

Instagram Çekiliş Aracı — Instagram Çekilişleri

Instagram çekiliş siteleri  1.Simpliers

Dünyaca en fazla kullanılan çekiliş sitelerinin başında Simpliers geliyor. Özellikle ajanslar ve Influencer’lar için ideal bir uygulama. Kullanıcı yorumlarına ve geri dönüşlerine baktığımızda sitenin oldukça güvenilir ve adil bir şekilde çekiliş gerçekleştirdiğini gördük. Simpliers sitesinin bu denli güven sağlamasının bir diğer nedeni de yüksek takipçili hesaplar tarafından da kullanılıyor olması.

Simpliers tamamen yerli bir çekiliş programı. Başta Türkçe olmak üzere 8 farklı dilde hizmet veriyor. Üyelik gerektirmeden de kullanabilirsiniz fakat premium üyelik sistemi de bulunuyor. Üstelik paketleri çok pahalı değil. Hatta tek seferlik ödeme de yapabiliyorsunuz. Modern bir arayüze sahip, etiket filtreleme ve yorum özellikleri de var.

Uygulamanın öne çıkan özelliklerinden biri de YouTube videoları ile Instagram gönderi yorumlarını birleştirebiliyor olması. Aynı zamanda çekiliş sonucundan emin olmak isterseniz aynı gönderi ile sınırsız tekrarlama hakkına da sahip oluyorsunuz.

Simpliers ile çekilişin süresini belirleyebiliyorsunuz. Kazananların sayfayı takip edip etmeme durumunu kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca çekiliş sonuçlarını kaydedip paylaşabiliyorsunuz. Takip kontrolünü otomatik olarak yapabiliyorsunuz. Üstelik mobil ile tamamen uyumlu bir uygulama.

blank

Instagram çekiliş siteleri 2. Comment Picker

Comment Picker tamamen ücretsiz bir uygulama. Çekiliş yapabilmeniz için herhangi bir maddi istekte bulunmuyor. Bunun yanında maalesef sunduğu özellikler Simpliers kadar geniş değil. Yalnızca tek bir dil seçeneği var o da İngilizce. Bunun yanında yorum ve etiket filtreleme özelliklerine sahip. Yalnızca Instagram için değil, Facebook ve YouTube için de çekiliş imkanı var. Aynı gönderiyle birçok kez çekilişi tekrarlayabilirsiniz.

Instagram çekiliş siteleri 3. RaffleMix

RaffleMix, çok dilde hizmet veren uygulamalardan biri. Türkçe ile birlikte 10 dilde kullanılabiliyor. Ücretsiz ve ücretli kullanımı mevcut (100 yoruma kadar ücretsiz). Çekiliş sayfası mobil uyumlu ve ekran kaydı da almanıza olanak sağlıyor. RaffleMix ile çekiliş sonuçlarını kaydedip paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca otomatik takipçi kontrolü ve animasyon süresi belirleme özellikleri var. Simpliers ile benzer olarak özellikle Influencer’lar ve ajanslar için ideal bir uygulama.

4. EasyPromos

EasyPromos, Comment Picker gibi, Türkçe dil desteği olmayan bir site. Yalnızca İngilizce hizmet veriyor. Ücretli bir uygulama fakat ilk Instagram çekilişinize özel ücretsiz kullanım sunuyor. Twitter, YouTube, Facebook gibi farklı sosyal medya uygulamaları için de çekiliş özelliği var. Yorumları filtreleme, kara liste oluşturma ve yönetme özellikleri var.

Çekilişinizde önceki kazananları hariç tutabilirsiniz. Çekiliş anını kaydedip anında videosunu alabilirsiniz. Otomatik olarak kazananları bilgilendirebilir, kullanıcı yorumlarını ve listesini Excel dosyasıyla dışa aktarabilirsiniz. Özellikle çekilişlerin daha sonra analizini yapmak ve verilerinden faydalanmak isteyenler için yararlı bir uygulama.

5. onlinecekilisyap.com

Türkçe dil desteği veren Instagram çekiliş sitelerinden biri de onlinecekilisyap.com. Kullanıcı arayüzü oldukça basit ve sade. RaffleMix gibi 100 yoruma kadar ücretsiz kullanım sunuyor. Bunun yanında fiyatları da çok pahalı değil. Çekilişte süre sınırı yok ve yorumları filtreleme özelliği var. Çok fazla özelliği olmasa da gönderi sınırı yok. Yalnızca Instagram çekilişi yapmak isteyenler için sade ve kullanışlı bir uygulama.