Kimiz biz?

Biz tasarımcılarız, sosyal medya canavarları, yazarlar, fotoğrafçı, vlogger’lar, dijital sanatçılar ve prodüktörleriz. Meraktan besleniyoruz. “Dönüşüm” bizim bildiğimiz tek çalışma yöntemi ve bu yöntemi çok seviyoruz. İş birliği yaptığımız markalarımızı çok iyi anlamaya çalışıyor, işimize olan tutkumuza onları da dahil etmekten inanılmaz keyif alıyoruz. Özgün olmanın, deneysel işler yapmak için risk almaktan geçtiğinin farkındayız.

Dürüst olalım: Büyü falan yok

En fazla 10-15 senedir var olan ve her gün dönüşen bir sosyal medyadan bahsediyoruz. “Sosyal medya gurusu” diye birinin olması ve onun her şeyi biliyor olması mümkün değil. Sosyal medya kanalları ve kullandığımız cihazlar sürekli değişiyor, değişmeyen şey ise “İnsanı ve markayı anlamak“ İşte biz de bu değişmez kuralın etrafında sürekli ama sürekli yeni yöntemler arıyoruz.

Mecrayı tanımak

Her sosyal medya kanalının kendine ait angajman kuralları, algoritması ve iletişim yöntemleri var. İnsanların alkışladığı ama sosyal medya kanalının onaylamadığı içeriklerin ayakta kalma şansı yok. Mecrayı tanımak, insanı ve markayı tanımak kadar önemli.

Sosyal medya kanallarının sağladığı tüm imkanları kullanarak, ürün ve hizmetlerinizi olabildiğince görünür yapmak, takipçilerin aksiyon alacağı yöntemleri kullanmak olmazsa olmazlar arasında.

Yeni bakış açısı ve ilham

Saatlerimiz dünyada değişecek olan trendleri anlamaya çalışmakla geçiyor. Bir şeyin ne kadar çabuk değişeceğini ön gören ve değişimi ilk önce benimseyen markalar her zaman öne geçiyor. Yönettiğimiz sosyal medya hesapları için takipçilerin ilk defa göreceği, ilginç ve çevresiyle paylaşma isteği uyandıracak türleri buluyoruz. Kısa bir süre sonra yönettiğimiz markaların sektöründe konuşulduğunu, parmakla gösterildiğini duymak bizim için en büyük hazlardan biri.

İşler nasıl ilerliyor?

Kısa ve net brief. İyi anlaşıldığınızı hissettiğiniz yaratıcı stratejiler. Heyecan uyandıran yazılı ve görsel uygulamalar. 

Veri, verimlilik ve yaratıcılık bu işin kuralı.

Neler yapabiliriz?

Inbound marketing stratejileriyle, markanın iç görülerinden ve verilerden yola çıkan dijital iletişim.

  • Yıllık dijital iletişim stratejisi

  • Yaratıcı sosyal medya yönetimi

  • Prodüksiyon (Fotoğraf-video-kurgu)

  • Dijital etkinlik yönetimi

  • Satışa yönlendiren iletişim yönetimi

  • Influencer marketing

  • Web sitesi