blank

İyi ki Görmüşüm İçerik Platformu

  • Ocak 3, 2020

Araştırmalara göre, Türkiye’de sosyal medyada geçirdiğimiz süre günde 3 buçuk saatin üzerinde.  Kitap okuma süresi ise günde 1 dakikanın altında.

İyi ki görmüşüm, sosyal medya kullanıcılarının nitelikli içeriklerle vakit geçirmesini sağlayan, sofistike içerikler yayınlayan bir kültür-sanat platformu. İnternetteki ve sosyal medyadaki kullanıcıları nitelikli içeriklerle karşılaştırmak, onlara “Bugün karşıma çok güzel bir şey çıktı” dedirtmek amacıyla ortaya çıktı.  Instagram, Twitter ve LinkedIn mecralarında düzenli olarak içerikler yayınlanıyor. Canlı anket, etkinlikler gerçekleştiriliyor. Sinema, edebiyat, keşifler, yeni mekanlar, bilinen yerlerin bilinmeyen hikayeleri, müzik, bilimsel gelişmeler ve daha fazlası.

Organizasyon olarak İyi ki görmüşüm

Platform, sadece üniversite öğrencilerine özgü bir deneyim alanı. 80+ üniversiteli gönüllüden oluşan organizasyonda her öğrenci kendini geliştirmek istediği alanda araştırmalar yapıyor, içerik üretiyor. Yazar, sosyal medya içerik üreticisi, tasarımcı ve yazılımcılardan oluşan ekip önemli görevler üstleniyor. Çeşitli organizasyonlar, feedback süreçleri ve hediyelerle üniversite hayatlarına gerçek deneyimler katıyor.

Platform olarak İyi ki Görmüşüm

iyikigormusum.com GÖR, OKU, GİT ve DUY kategorilerinde özgün içeriklerin yer aldığı bir web sitesi. Kültür-sanat, bilim, teknoloji, edebiyat ve birçok alanda nitelikli bilgiler yayınlanıyor.
@iyikigormusum sosyal medya hesapları sosyal medya kullanıcılarını bilim, teknoloji, kültür-sanat içerikleriyle buluşturuyor. Kanalları:  Instagram, Twitter, Facebook ve LinkedIn
@iyikiokumusum sosyal medya hesapları, edebiyat ve sinema içerikleri üreten özgün yaratıcı konsepte sahip sosyal medya hesabımız. Kanalları: Instagram, Twitter ve Facebook
@iyikigitmisim sosyal medya hesapları bu platformun gastronomi, seyahat ve etkinlik hesapları. Kanalları: Instagram, Twitter ve Facebook
 
Önümüzdeki günlerde müzik temalı @iyikiizlemisim ve yeme içme alanına odaklanan @iyikiduymusum hesaplarımız yayında olacak.

Marka iş birlikleri için İyi ki görmüşüm

İyi ki görmüşüm web ve sosyal medya platformlarıyla bir ayda 1.7 Milyon erişime olarak ulaşabiliyor. (Nisan 2021) Bu kitlenin önemli bir bölümünü 18-25 ve 25-34 yaş aralığında ve kültür-sanat, edebiyat, bilim, sanat, teknoloji, yeme-içme, seyahat, müzik, sinema alanlarıyla ilgili spesifik kitleler oluşturuyor.
 
Ortak proje ve iş birlikleri ile projeler gerçekleştirebilir, dijital mecralarda ve sosyal medyada görünürlüğünü arttırabilirsiniz. Kitlesini “rafine” içeriklerle buluşturan platformda, native içeriklerin gücünü arkanıza alabilirsiniz. Bu iş birlikleri sayesinde bir deneyim alanı olan platformumuzun sürdürülebilirliğine katkıda bulunabilirsiniz.

Marka iş birlikleri ile neler yapabiliriz?

  • Kapsamlı yıllık sponsorluk
  • Kategori sponsorluğu
  • İçerik serisi sponsorluğu
  • Ortak sosyal medya duyuruları 
  • Online offline proje iş birlikleri
  • Sosyal medya-web duyurularınız.

Sponsorluk ve iş birlikleri için linke tıklayarak yazabilirsiniz.